KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13903109
nr 1390 3109
Josef Sandberg
(1896-1986), Sverige
Signerad, daterad 45,35x35, yttermått inklusive ram: 37x37, akvarell
Josef Sandberg, svensk målare född i Tranås 1896, död 1986.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:36:18
12/4 10:56:35
12/4 19:52:31
Josef Sandberg
Läs mer om Josef Sandberg